Farming simulator 2017 Çiftçilik Full indir

Farming simulator 2017 Çiftçilik Full indir

Günümüzde simülasyon anlamında çok fazla oyun mevcut anck tahmin edilebileceği üzere bu oyunlara herkes ilgi göstermeyebiliyor. Çünkü bu oyunlar genellikle belli bir kesme hitap eden oyunlar oluyor ve özellikle kimi simülasyon oyununu öğrenmek, başarılı bir şekilde deneyim yaşamak oldukça zor oluyor. Farming simulator 2017 indir oyunu sahip olduğu fonksiyonlarla bir çiftçinin yaşamını konu ediniyor. Oyun bu yönüyle çiftçi olmak isteyip olamayan veyahut bu alanda bir oyun oynamak isteyenlere hitap eden bir simülasyon oyunudur.

Oyunda çiftçilik ile ilgili bir yığın gıda ürününü üretebiliyoruz. Aynı zamanda canlı hayvanlarımız bulunuyor ve bu hayvanlarımızı kollamamız gerekiyor. Domuzlar , koyunlar, tavuklar, inekler kısacası çok sayıda ve çok çeşitte hayvanımız olabiliyor. Aynı zamanda sadece bunlarla da yetinmeyip ormancılık alanına da giriş yapabiliyoruz. Mallarımızı taşımak, ulaşımımızı rahatlatmak amacıyla trenlere kadar pek çok araç kullanabiliyoruz.

ONLİNE OYNANABİLİYOR

Farming Simulator 2017  indir oyunu online olarak da oynanabilen bir oyun olarak dikkat çekiyor. Çiftliğimizi istersek diğer oyunculara da açabiliyoruz ve çiftliğimizi onlarla beraber büyütüp geliştirebiliyoruz.

İLK DEFA İNDİRİP OYNAYACAKLAR DİKKAT

Eğer oyunu ilk defa şimdi indirip oynayacaksanız mutlaka oyunu ilk önce oynamayı iyi bir şekilde öğrenmelisiniz. Eğitim kısmından veyahut YouTube üzerindeki videolardan bunu yapabilirsiniz. İyi eğlenceler.

 

Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10
  • İşlemci: 2.0 GHz Intel veya eşdeğer AMD çift çekirdekli işlemci
  • Bellek: 1 GB RAM
  • Ekran Kartı: Nvidia Geforce GTS 450 Serisi, AMD Radeon HD 6770 1 GB
  • Sabit Disk: 6 GB boş alan

Oyundan Görüntüler

fs-17-indir-1fs-17-indir-2fs-17-indir-3fs-17-indir-4fs-17-indir

İndirme Linkleri

Farming simulator 2017 indir

 

Farming Simulator 17

(((Alternatif)))

Farming Simulator 17

(((Alternatif)))

Farming Simulator 17

(((Alternatif)))

Farming Simulator 17

(((Alternatif)))

Farming Simulator 17
DLC Lİ Reloaded sürüm eklendi.
UPDATE 1.2.1
misafir kardeşimizin önerisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.