Dying Light Korku Oyunu Full indir

Dying Light Korku Oyunu Full indir

Zombileri konu edinen oyunları sevenler için Dying Light oyunu ayrı bir yer taşıyabilir. Dying light indir oyunu, zombileri konu alan oldukça gelişmiş bir yapım olarak karşımıza çıkıyor. Oldukça akıcı bir oyun olan Dying Light zombilerin yer aldığı oyunları sevenler için oldukça cazip bir oyun. Çünkü oyun grafik anlamında da gerçekten oldukça kaliteli grafikler ile karşımıza çıkıyor. Dying Light oyununun grafikleri oldukça gelişmiş grafikler ancak bu grafikleri elbette her bilgisayarın kaldırması söz konusu değil. Oyunda şöyle bir sıkıntı var ki grafik ayarlamaları yapılamıyor. Neden grafik ayarlamalarının bulunmadığına dair bir bilgi ise bulunmuyor. Yapay zeka anlamında Dying Light indir oyununda bazı artılar mevcut. Örneğin zombiler bazen bir yere tırmanıp engelleri aşıp daha korkutucu bir hale gelebiliyorlar.

Oyundaki karakterimiz tırmanma becerisi son derece yüksek bir karakter olarak dikkat çekiyor. Elbette ki Assasins Creed serisindeki kadar iyi tırmanışlar söz konusu olmasada genel olarak karakterimiz iyi tırmandığını söyleyebiliriz. Oyunda birinci kişi nişancı gözünden oynayabilmemiz son derece etkileyici. Özellikle tırmanırken de kamera açısının bu şekilde olması bize güzel bir zevk veriyor. Zaten bu kamerayı sunan oyunlar her daim bir sıfır önde başlıyorlar.

Oyun hikaye olarak biraz zayıf kalsa da bazı oyuncuların hoşuna giden bir hikaye yapısının bulunduğunu söyleyebiliriz. Genel olarak zombilerle mücadele etmek, büyük maceralar yaşamak isteyen oyuncuların hoşuna gidecek bir oyun.

Dying Light Sistem gereksinimleri

İşletim Sistemi : Windows 7 64-bit / Windows 8 64-bit / Windows 8.1 64-bit
İşlemci : Intel Core™ i5-2500 @ 3.3 GHz / AMD FX-8320 @ 3.5 GHz
Ekran Kartı : Nvıdıa Geforce GTX 560 / AMD Radeon HD 6870
Ekran Kartı Hafızası : 1 GB
HDD : 40 GB
RAM : 4 GB

 agario

Dying-Light-1 Dying-Light-2 Dying-Light-3

  dying light indir

Dying light indir

Dying Light

(((Alternatif)))

Dying Light

(((Alternatif)))

Dying Light

========
UPDATE İNDİR

TÜRKÇE YAMA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir