Euro truck simulator 2 1.2.4 Full cracklı indir

Merhaba arkadaşlar Euro Truck Simulator 2 oyununu artık duymayanınız ve hatta oynamayanınız yoktur. Oyunun demo sürümünü full yapmak için şu konuda serial paylaşımında bulunmuştum. Seriallerin hala çalışmasına rağmen birçok arkadaşımız seriallerin çalışmadığını söylemesi sonucu bir inceleme yaptım. Serialle çalışıyor lakin, oyuna güncelleştirme gelmiş ve güncelleştirmeyi yükleyen arkadaşlar normal sürüme ait olan serialleri denediği için oyun serialleri kabul etmemiş. Bir çok arkadaş serial yada crack bulmakta oldukça zorlanıyor, bulunanlarda çalışmıyor. 


Oyunu indir

Rar şifresi: www.canisik.net


Sizi serial bulma yada crack bulma derdinden direk kurtarıyoruz. Yapmanız gereken sadece indirme linkini verdiğimiz oyunu indirip Hiçbir kurulum yapmadan direk oyuna başlayarak sıkıntısız bir şekilde oynamanızdır. Oyunun dosya boyutu 750 mg’dır. Bunu indirmeden önce ya çalışmazsa diye terettüt yaşayacak arkadaşlar için çalıştığını göstermek adına bir video hazırladım. Videoyu izleyerek hem oyuna nasıl girildiğini öğrenebilir hemde çalıştığını görebilirsiniz!

Öncelik olarak oyunu indirdikten sonra ne yapılacağını anlatalım;

  • İlk olarak vermiş olduğumuz linkten dosyayı indirin.
  • İndirmiş olduğunuz dosyayı rardan çıkartın. Sizden şifre isteyecektir, şifre www.canisik.net  lütfen şifreyi elle yazınız. kopyala yapıştır yaparsanız şifre hatalı olur!
  • Rardan çıkardığınız dosya da bir rar dosyasıdır fakat üstünde yukarı doğru bir ok bulunur bunun anlamı sıkıştırılmış dosyadır. Yanı oyunun aslında normal boyutu 1.5 Gb’dır.
  • Sıkıstırılmış dosyayı açmak için rar dosyasına çift tıklayın ve tamam diyerek açılmasını bekleyin.
  • Açılan dosyada sırasıyla ets2, bin ve win_x86 dosyasını açmak ve eurotrucks2 simgesine tıklayarak oyuna başlatıyoruz.
  • Yapmanız gereken işlem bu kadar, bundan sonrası size kalmış bir profil oluşturup oyunu rahat rahat oynayabilirsiniz!
  • Yalnız unutmamanız gerekirki internet bağlantınız her zaman kesik olmalıdır, aksi halde yine demo olur!
Kurulum videosu:
Not: Video çekme programı sadece masaüstünü çektiği için oyuna girdiğim kısmı çekmemiş!

13 thoughts on “Euro truck simulator 2 1.2.4 Full cracklı indir”

  1. Çok teşekkür ederim can oyunu yandex e yüklediğin için bi saat link aramak derdinden kurtardın bizi, indirmede problem çıkmadı inş açılmada da çıkmaz

  2. Çok teşekkür ederim admin kardeş nerdeyse ümidimi kesmiştim artık ets 2 oynayamicam diye, allah razı olsun lwl 6 oldum hala sorun yok bundan sonra da olmaz inş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir