Euro Truck Simulator 2 1.3.1 Crack

Merhaba arkadaşlar Euro Truck Simulator 2 oyununu artık duymayanınız ve hatta oynamayanınız yoktur. Bende bilgisayarıma format atana kadar, oyunu zevkle oynadım. Formattan sonra oyunu yüklemedim. Malumunuz oyunun demo sürümünü full yapmak için şu konuda serial paylaşımında bulunmuştum. Seriallerin hala çalışmasına rağmen birçok arkadaşımız seriallerin çalışmadığını söylemesi sonucu bir inceleme yaptım. Serialle çalışıyor lakin, oyuna güncelleştirme gelmiş ve güncelleştirmeyi yükleyen arkadaşlar normal sürüme ait olan serialleri denediği için oyun serialleri kabul etmemiş. Öncelik olarak bu yeni versiyonda yeni yamalar indirmeniz için ve desteklemesi için Versiyon 1.3.1 sürümüne geçmeniz gereklidir. Aksi takdirde hiç bir eklentiyi kullanamazsınız. Yeni sürüme geçen arkadaşlar oyunu tekrar full oynayabilmeleri için crack dosyamızı vermiş olduğumuzdan linkten indirebilirler.

Öncelik olarak bu crackın nasıl yapılacağını anlatalım;

 • İlk olarak vermiş olduğumuz linkten crack dosyasını indirin.
 • İndirmiş olduğunuz dosyayı rardan çıkartın.
 • Rardan çıkardığınız eurotruck2.exe dosyasını kopyalayın. euro truck simulator 2 serial
 • Kopyalamış olduğunuz eurotruck2.exe dosyasını “Bilgisayarım > Program Files > Yereldisk C veya D ( Oyun Hangi Diskteyse )>Euro Truck Simulator 2 > bin > win_x86” dosyasındaki eurotruck2.exe dosyası ile değiştirmek için yapıştır deyin.
 • Karışımıza bu konumda aynı adda bir dosya var diye küçük bir pencere açılacak. Siz kopyala ve değiştir seçeneğine tıklayın!
 • Yapmanız gereken işlem bu kadar, bundan sonra gönül rahatlı ile oyunu oynayabilirsiniz.
Crack indir;
Rarpass: www.canisik.net     (lütfen elle yazınız)

27 thoughts on “Euro Truck Simulator 2 1.3.1 Crack”

 1. Çok teşekkür ederim admin, 2 gündür serial arıyorum bende crack işimi gördü inşallah bozulmaz ama daha sonra

 2. Elinize sağlık üstad. Başka yerden bir crack ile 1.4.8 güncellemesini denemek isteyip yükledim pişman olup 1.3.1 e döndüm. bu crack sağlam.

 3. Admin reyiz paylaşımların çok iyi uğraşıyorsun ediyorsun sağol ama, bi de 1.4.8 in serial ini bulursan harika olur be valla…

 4. Biriside Allah rızası için 1.1.1 versiondan en son versiona kadar ne indirilmesi lazım bi sırası ile yazsa dua edicem resmen.

 5. allah razı olsun kardeşim alllah ne muradın varsa versin saolasin sayende olsu allah seni üzun onurlerle yaratmış tekrardan saolasın kardeşim

 6. selamunaleykum arkadaşlar. bende de 1.1.1 sürümü var bir çok kere 1.3.1 sürümü yükledim. deneme sürümünde falan oynadım ama. ürün anahtarı istio onu yapamadım. bi yardım eder misiniz. yoksa oyunu komple silmem mi gerekiyo ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir