Online Alışverişten Daha da Karlı Çıkmanın Yolu!

Alışveriş yapmak şüphesiz çok eğlenceli. Hatta uzmanlar sinirli anlarınızda ya da depresyondayken alışveriş yapmanızı önerir. Peki uzmanlar bu öneri de bulunurken size fazladan para veriyor mu? Tabii ki hayır. O zaman ya uzmanları dikkate almayacağız ya da depresyona girmeye devam edeceğiz. Aslında durun! Depresyona girmeye de gerek yok. Sanki biri bize alışveriş yaparken yardım mı ne ediyor?

Türkiye artık interneti daha etkin bir biçimde kullanıyor. Alışveriş yapmak için harcadığı zamanı artık arkadaşlarıyla bowling oynamaya ya da sinemaya gitmeye ayırıyor. Alışveriş sitelerinin elle tutulabilir her ürünü karşınıza çıkarması üstelik bunu yaparken bir de indirimli fiyatlardan, hediye çeki ve indirim kuponlarından ve özel ödeme seçenklerinden yararlanması tüketiciyi ne kadar mutlu ediyor  bilemeyiz. Mutlu ettiğini biliriz ama ne kadar mutlu ediyor işte onu bilemeyiz. Örneğin alışveriş yapmadan önce Kupon Sihirbazı gibi fırsat kuponlarını aynı sitede barındıran bir siteye göz atabilir, indirim kuponu fırsatı sunan sitelere göz atabilirsiniz. Aradığınız ürün bu sitelerden birinde ise size güzel bir haberimiz var artık nur topu gibi hediye çekiniz var! Üstelik ücretsiz. Neden mi Kupon Sihirbazı’nı örnek verdim? Çünkü hatırlarsanız daha önce “Doğru Teknoloji Alışverişi Nasıl Yapılır?” konulu yazımda da Kupon Sihirbazı’na değinmiştim ve çok olumlu dönüşler aldım. Güvenilir bir site bulmanın, özellikle de online alışveriş gibi hassas bir konuda bu denli özenli çalışan bir sitenin de hakkını vermek gerek diye düşünüyorum. Eğer daha önce Kupon Sihirbazı’nı ziyaret etmediyseniz buyrun buradan
Alışveriş demek kadın demek, kadın demek güzellik ve bakım demek, güzellik ve bakım ise kozmetik ürünleri demek. Kozmetik ürünlerini satın almak için artık ucuz mallara yönelmeye ve ucuz ürünler yüzünden cildin hassas yapısını uzun vadede bozmaya da gerek kalmadı. Dünyaca ünlü markaların itina ile yaptığı o kremler, losyonlar artık size daha yakın. Bu konuda Mizu’ya güvenebilirsiniz. Mizu’da kozmetik ürünler olabildiğince fazla fiyatlar ise olabildiğince düşük. Reklamlarda karşımıza çıkan o ürünlere ulaşmak istiyorsanız Mizu’ya göz atın. Mizu’nun yanı sıra Lidyana adresine de göz atmayı unutmayın tabii ki. İndirim kuponlarını da unutmayın.
Her şey güzellik bakım ürünleri ile bitmiyor. Güzel olmak için güzel giyinmek şart. Güzel giyinmek için ise ünlü markaları tercih etmek gerekiyor. Bu kombinasyonun sonuda “para” kavramına çıkar gibi gözükse de öyle değil. Fırsat siteleri sanki bizi “babasının oğlu” gibi görüyor desek yeridir. Yoksa o indirimler ve kampanyalar başka türlü açıklanamaz. Fırsat sitesi deyince akla ilk Trendyol ve Limango geliyor. Bu iki firma bu konuda aşmış durumda. Dünya çapında tanınan ne kadar marka varsa burada. İndirim kuponlarını unutmamanız gerektiğini daha önce söyledik ama bir kere daha söyleyelim.
Kıyafet de satın aldınız ama bu seferde ayaklarınıza şık bir ayakkabı mı lazım oldu. O zaman alışveriş yapmaya devam. Arama motorumuza “Zizigo”  yazıyoruz ve direk siteye giriş yapıyoruz. Zizigo’da yazlık ve kışlık ayakkabılar, gerçek mağazalarda olmayacak indirimler ile. Yani bir mağazaya gitseniz ve bana bu ayakkabıyı şu fiyata ver deseniz size vermezler.
Sabahtan beri size indirim kuponlarına ulaşmayı unutmayın diyoruz peki bu kuponlara nasıl ulaşacaksınız? Aslında olay çok basit. Hangi siteden alışveriş yapıyorsanız o sitenin başına “indirim kuponu” yazıp aratabilirsiniz. Örneğin “Modagram indirim kuponu” , “Zizigo hediye çeki” gibi.. Ya da KuponMax, Kupon Sihirbazı gibi sitelere girip devam eden fırsatlardan birini seçebilirsiniz. Kupon Sihirbazı bu konuda biraz daha derli toplu duruyor dediğimiz gibi; gene de seçim sizin. Alışverişi tamamlarken elinizdeki bu harf ve rakamlardan oluşan kodu girdiğinizde indirimler de otomatik sizin oluyor. Bu fırsatları daha fazla kaçırmayın derim. Şayet kaçırıyorsanız her gün yeni bir fırsatın bu sitelerde karşınıza çıktığını bilin. Sipariş verirken dikkat etmeniz gereken en önemli detay ise tanınmış ve güvenilir siteleri tercih etmek. Bu konuda size tavsiye ettiğimiz siteleri ziyaret edebilirsiniz. Bu arada Kupon Sihirbazı’nı burada bulabileceğini zi ve şuanda çok iyi bir kupon olduğunu da paylaşmak isterim.

3 thoughts on “Online Alışverişten Daha da Karlı Çıkmanın Yolu!”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.