Cheat Engine 6.2 İndir

Çoğu oyunun bünyesinde oyunu kolayca kazanmanızı sağlayan kod ve kısayol gibi hileler olsa da, bazı oyunlarda bunlar bulunmuyor. Cheat Engine işte bu durumlar için en idealdir!

Yenilmezlik ve sınırsız silahlardan çok sayıda başka özelliğe kadar, takılı kalmış oyunculara yardımcı olacak pek çok şey var. Ancak hileler bütün oyunlarda yok ve olanlarda da sizin istediğiniz hileler bulunmayabiliyor. Cheat Engine kendi hilelerinizi oluşturmanızı sağlayan bir uygulama; ama unutmayın, bu sabırlı ve teknolojik yönü gelişmiş kullanıcılar için!

Cheat Engine’i açtığınızda programcılar ve hacker’lar dışındakiler için pek bir şey ifade etmeyecek bir arayüzle karşılaşıyorsunuz. Geliştirici, programla birlikte çalışan adım adım bir öğretici de eklemiş ama bu hiç de basit bir süreç değil. Cheat Engine’i çözecek kodu öğrenmek için bol miktarda bilgiye veya internette araştırma yapmak için sabra ihtiyacınız olacak.

Onu kullanabilen kişiler içinse, Cheat Engine, hileler oluşturmak üzere oyunun kodundaki değerlerin değiştirilmesini sağlayan becerikli bir araç. Geliştiricinin ana sayfasında, başka oyuncular tarafından gönderilmiş çok sayıda oyunun kullanıma hazır hile sayfası var.

Zorlu hilebazlar için, bu ücretsiz Cheat Engine (Hile Motoru) çok faydalı bir araç olabilir, ancak çoğu kişi muhtemelen daha fazla pratikle oyunları daha hızlı kazanır!
Hileler ne kadar da oyunlardan alınan zevkleri azaltsada indirmek için aşağıdaki yazıya tıklayın!

İndir: Cheat Engine

One thought on “Cheat Engine 6.2 İndir”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir