Windows 9, 2014 Yılında Geliyor!

Bu ürünle ilgili bazı bilgi sızmaları ve iddialar, söz konusu işletim sisteminin ne zaman hayatımıza gireceğine dair önemli ipuçları taşıyor. Rusya merkezli bir teknoloji mecrasına göre Windows 9, 2014 yılının başlarında merhaba diyecek. Henüz iddia aşamasında olan ancak elde edilen bir görselle bu iddiayı bir adım öteye taşıyan söz konusu mecrada yer alan bilgilere Windows 9 yol haritası şu şekilde: Windows 9 Beta çıkış tarihi: 7 Ocak 2014 Windows 9 Ön İzleme Sürümü çıkışı tarihi: Temmuz 2014 Windows 9 RTM çıkış tarihi: Ekim 2014 Windows 9 Kararlı Sürüm çıkış tarihi: Kasım 2014 Tabii ki tüm bu süreç iddialardan meydana geliyor. Ancak Microsoft’un Windows Blue ve Windows 9 üzerinde çalıştığı neredeyse kesin olarak biliniyor.  Windows Blue Haziran’da bizimle olacak

Windows 9 İnstaller izle

9 thoughts on “Windows 9, 2014 Yılında Geliyor!”

  1. Bu tür iddaalara kanmamak gerekir. Çünkü Microsoft her sene bir işletim sistemi yapmaz diye düşünüyorum. Çünkü w7 çıktıktan 3 sene sonra windows8 çıktı. Ve bu zaman aralığını 1 seneye indirmesi biraz anormal geldi bana.

  2. Yok abi bu çinli 2-3 tane adamın kafalarında Windows 9 diye tasarladıkları bir işletim sistemi. Zaten gercekten cıkacak olsa ms bize bildirirdi. Boyle bir sey yok! Windows 10 diye youtube'de aratın onu da yapmışlar!

  3. Bu tür şeylere inanmıyorum zaten videoda microsoftun eski logosu var + metro arayüz tarzında devam edilecek bundan sonra diye biliyorum mic.de görmüştüm inanmayın derim ben.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir