Samsung Galaxy S4 Mini özellikleri

Samsung Galaxy S4 Mini görücüye çıktı. İşte Samsung Galaxy S4 Mini’nin özellikleri…

Samsung Galaxy S4 Mini hakkında ilk bilgiler basına sızdı. Samsung Galaxy S4 Mini’nin ne zaman tanıtılacağı belli oldu. İşte Samsung Galaxy S4 Mini hakkında merak edilenler ve gelen ilk bilgiler:
SamMobile’ın yeni bir raporuna göre Galaxy S4 mini‘nin (veya Galaxy S4′ün küçültülmüş bir sürümü) görüntüleri internete sızmış olabilir.
 
Project J’nin Samsung Galaxy S4 Mini ve “Project J Active” adında bir akıllı saatten oluştuğu düşünülüyor. Galaxy S4 mini’nin Haziran veya Temmuz ayında tanıtılacağı düşünülüyor. Bazı raporlara göreyse cihaz, S4′ün satışa çıkmasının 1 ay ardından satışa sunulacak.
 
Galaxy S4, 5 inç’lik Super AMOLED ekrana ve 441ppi piksel yoğunluğuna sahipken S4 mini, sadece 4.3 inç’lik bir ekrana ve inç başına 256 piksel yoğunluğa sahip olacak. Super AMOLED qHD ekranla sunulacağı söylenen mini, muhtemelen çift çekirdekli 1.6GHz işlemciyle gelecek.
 
Cihazın Android 4.2.2 üzerinde TouchWiz kullanıcı arayüzüyle geleceği kesin gibi. S4 Mini hakkında henüz resmi bir açıklama yok, ancak böyle bir duyuruya çok yakın olabiliriz. teknolojimix.com 

2 thoughts on “Samsung Galaxy S4 Mini özellikleri”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.