Sing Yapma Uygulaması

Sing nedir ondan başlayalım facebook da popüler olan bu sing yapma kelimesi resimde sizin isminizin veya istediğiniz herhangi bir şeyin yazması olarak açıklanabilir.Tabi güzel bir bayanın isminizi kağıda yazıp resmini çekmesi arkadaşlarınız arasında ilgi çekici bir durum yaratması demek.Şimdi sing yapma uygulaması ile bunu nasıl kolayca yapabiliriz onadan bahsedelim.Bu uygulamalar henüz yeni farklı çeşitleri benzerleri çıkacaktır.

Zamanla yeni uygulamalarıda eklemeyi düşünüyorum.Çalışan uygulama olarak http://apps.facebook.com/singmaker/ uygulaması ile yapabilirsiniz.Uygulamaya girdiğimizde aşağıdaki gibi bir ekran çıkıyor burada resimlerin altındaki kutucuklara görünmesini istediğiniz kelimeyi yazıyoruz.

Daha sonra başla butonuna tıklayın ve sonuç
Sizde buna benzer sing resimler yapabilirsiniz.Uygulamanın daha profesyonel şeklide bu http://apps.facebook.com/singmakerpro/ adresden ulaşabilirsiniz.Burada yazının büyüklüğü küçüklüğü sağ sol kaydırma vb. ayarlarını yapabiliyorsunuz.

One thought on “Sing Yapma Uygulaması”

  1. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Herhangi bir eksiğimizi gördüğünüzde yada kırık link bulduğunuzda lütfen iletişim bölümünden bilgilendirme yapınız!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir