Online Düzenleme Araçları

Gün geçtikçe ihtiyaçlarımızı karşılayan web uygulamalarının sayısı artıyor. Bunlar müzik dinleme, film izleme, blog hazırlama, e-posta servisleri gibi pek çok alanda zaten mevcuttu ancak artık çok daha karmaşık işlemleri web uygulamaları yoluyla halledebilirsiniz.Aviary çeşitli multimedya araçlarıyla, hem temel düzeydeki kullanıcıların hem de profesyonel sanatçıların ihtiyaçlarını karşılayabilen oldukça kaliteli bir web uygulamasıyla karşımıza çıkıyor. Böylece kullanıcıların bilgisayarlarında geniş alanlar işgal eden ağır programlar yerine çok daha kolay ve hızlı bir şekilde işlemlerin tamamlanmasına yardımcı oluyor.
Aviary’nin sunduğu multimedya servislerine kısaca göz atalım:
Aviary Advanced Image Editor
Katmanlara, maskelere, efektlere, geri alma seçeneğine ve pek çok resim düzenleme aracına sahip tam teşekküllü bir resim editörü.
Aviary Vector Editor
Vektörel çizimlerinizde kullanabileceğiniz, logo, yazılı grafikler, illüstrasyonlar ve daha fazlasını yaratabileceğiniz vektör editörü.
Aviary Effects Editor
Fotoğraflarınıza desenler, kaplamalar, efektler ekleyerek daha güzel görünmeleri için deneyebileceğiniz çok çeşitli araçlara sahip bir web uygulaması.
Aviary Image Markup
Tarayıcınızın ekranındaki veya masaüstünüzdeki resimleri kesmenizi, yeniden boyutlandırabilmenizi ve web sayfalarınıza uygun hale getirebilen bir uygulama. Tasarımcılar ve blog yazarları için mükemmel bir araç.
Aviary Music Creator
Kendi müziğinizi pek çok farklı enstrüman kullanarak yaratabileceğiniz profesyonel bir müzik uygulaması. Telefon zilleri, ses efektleri ve daha fazlası için rahatlıkla kullanabilirsiniz.
Aviary Audio Editor
Müzikleri, ses kliplerini remiksleyebilen, ses efektleri, kendi sesinizi veya enstrümanları ekleyebileceğiniz bir web stüdyosu.
Aviary Screen Capture
Resimlerin ve web sayfalarının ekran görüntülerini hemen alabilirsiniz.
Kısacası Aviary her türlü multimedya ihtiyacınızı rahatlıkla karşılayabilecek kullanması kolay bir web uygulaması. Aviary’e bir şans vermeyi unutmayın.
Site Adresi:www.advanced.aviary.com/tools
Kaynak:tamindir.com

One thought on “Online Düzenleme Araçları”

  1. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Herhangi bir eksiğimizi gördüğünüzde yada kırık link bulduğunuzda lütfen iletişim bölümünden bilgilendirme yapınız!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir