Google Kazançları Hakkındaki Gerçekler

Yurtdışında konu olarak benzer e-kitaplar bulunsa da Google Kazançları Kitabı, anlatılan detaylar ve eğitim desteği ile fark yaratmıştır. Konunun uzmanı Musa Erdoğmuş; özel derslerle, maillerle ve yeniliklerin takibiyle hazırlanan güncellemelerle, sürekli ve düzenli olarak kitap kullanıcılarına destek sağlıyor.Tüm detayları ile Affiliate (satış ortaklığı) sisteminin öğretildiği Google Kazançlarında, başarıya nasıl ulaşacağın ilgili önemli bilgiler ve stratejiler de sunuluyor.
Google Kazançları Kitabında Neler Var?
. 5 Adımda Google Kazanç Başarı Formülü
. Yüksek Kar Marjlı Ürünlerin Kaynakları
. Bilgi / Aksiyon Bölümleri
. Para Kazandıracak Ürünleri
.Seçme Kriterleri
. Google AdWords Kampanya Yönetimi ve Test Yapma Metodları
. Test Kampanya Maliyetlerini Nasıl Minimize Ederim?
. Google Sistemini Genişletme Metodları
. Adwors te Nasıl Hesap Açılır?
. Etkili Adwords kampanyalarını nasıl oluşturursun?
. Birçok Resimli Anlatım ve İzlenebilir Kolay Adımlar
. Doğru Arama Terimlerini Seçmek
. Test Kampanyası için gerekli süreyi öğreneceksin!
. Başarılı bir Adwords Kampanyası için 5 ÖNEMLİ SIR!

Bu temel konular ve çok daha fazlası kitap içeriğinde, ayrı ana başlıklar altında, ekran görüntüleri ile desteklenerek adım adım anlatılmaktadır. Kısacası; İnternetten nasıl para kazanırım? soruna en net yanıtı Google Kazançları kitabından alabilirsiniz.Detaylı anlatımlar sayesinde kolaylıkla adımları takip edebilir ve hemen uygulayabilirsiniz.

Google Kazançları Kitabı ile kazanmak için: Müşterilerle uğraşmanıza, bir ürünün sahibi olmanıza, bir ürünü satın almanıza, bir web siteye sahip olmanıza ya da yüklü bir sermaye yatırmanıza gerek yok.Öğreneceğiniz metotlarla kendi işinizi kurup, düzenli olarak takibini yapabileceğiniz bir bilgisayar ve internet bağlantısı olması yeterli. İster ev hanımı olun, ister öğrenci olun, ister farklı bir işte çalışıyor olun.İster part-time iş olarak değerlendirip iyi bir ek gelir elde edersiniz, ister asıl işin olacak şekilde başlayıp, sürekli artan ve düzenli yüksek bir gelir kazanırsınız.

Google Kazançları ile beraber sunulacak eğitim özel bir eğitimdir. Affiliate sitemini tam olarak anlayabilmek, Adwords hesabını düzgün ve etkin şekilde kullanabilmek, bilinçli hareket edebilmek, emeğinin karşılığını alabilmek için bu kitaba sahip olmalısınız. İnternette boşa vakit harcamaktansa, günde 1-2 saat bu iş için vakit ayırıp, internetin asıl gücü affiliate sistemini kullanarak hep sahibi olmak istediğin işe ve güce ulaşmak senin elinizde.

İnternette para kazanmaya başlamak için ilk tercihin Google Kazançları Kitabı olmalı. Kısa sürede kazanç elde ettiğinizde, doğru yerden başladığınızı anlayacak; bunun yanı sıra pek çok sistemin de farkına varıp, mantığını kavrayacaksınız.
Murat Karakan(20.10.2010)
Bu kitap hayatımı değiştirdi. Hazırlayanlara ve bizlere ulaştıranlara sonsuz teşekkürler. Google Kazançları Kitabında anlatılanları birebir uyguladım. İki üç günde bir satışım oluyor. Ne yalan söylim, başlangıçta bu kadar kazanacağımı tahmin etmiyordum. İnternetten para kazanmak isteyen herkese tavsiye ediyorum ve başka yöntemlerle vakit kaybetmenize gerek yok diyorum. Siz de ilk çekinizi elinize aldığınıza bana hak vereceksiniz..
Fatih Demir(20.10.2010)
Daha önceden satış ortaklığı ile ilgili pek çok araştırma yaptım ve uygulamaya çalıştım. Ancak iyi bir sonuç alamadım. Google Kazançları ile tanışana kadar bahsedilen kazançların uydurma olduğunu düşünüyordum. Bu kitapta en yüksek komisyonlu ve en çok talep gören ürünleri bulabilmemizi sağlayacak bilgiler sunuluyor. Bu komisyonlar 50 ila 75 arasında değişiyor. Bunlar muhteşem oranlar. Tek bir ürün için en az 20$ kazanabiliyoruz.
Melih(20.10.2010)
Bir süredir internetten anket doldurarak para kazanmaya çalışıyorum. Gerçek para kazanabileceğim bir yöntem bulmak için oldukça fazla zaman kaybettim. Google kazançları sayesinde istediğim şekilde çalışma olanağı buldum. İnternete bağlanabildiğim her yerden işimi yapabiliyor olmak çok güzel. Reklamlarımın takip edildiğini ve satışlarımın arttığını görmek de gerçekten heyecan verici. Sıradan bir işten alabileceğimin kat kat fazlasını kazanıyorum ve sizlere çok teşekkür ediyorum.
Musa beye cok teşekkürler(20.10.2010)
Google Kazançları kitabını ilk başta pahalı bulmuştum. Okuyup içindekileri uygulamaya başladığımda daha ilk haftada 170$ kazandım. Şimdi kitap ücretinin çok az olduğunu düşünüyorum:) Kim böyle bir bilgiyi bu fiyata paylaşır ki? Samimiyetiniz ve insanlara sağladığını bu fayda için sonsuz teşekkürler.
Engin Yılmaz(20.10.2010)
Gerçekten işe yarayan bir sistem. Satış ortağı olacağınız ürünleri seçerken kitapta anlatıldığı gibi dikkatli yaparsanız ve düzenli olarak işinizi takip ederseniz güzel paralar kazanabilirsiniz. Benim durumum başlangıçta pek içi açıcı değildi o nedenle ümitsizliğe kapılmıştım. Ama aldığım yardımlar sayesinde işimi düzenli hale getirdim. Şimdi sadece hesabıma ulaşıp kampanyalarımı kontrol ediyorum. Google kazançlarını yazan Musa Bey e yardımları için çok teşekkür ediyor ve saygılar sunuyorum.
Google kazanclarına teşekkür(20.10.2010)
Arkadaşlar google kazançları ile çok kolay para kazanabiliyorsunuz. Site kurmanıza veya farklı bir teknik bilgiye ihtiyaç duyacağınız metodları denemenize gerek yok. İnternette satışı yapılan ürünlere satış ortağı oluyorsunuz ve komisyonunuzu alıyorsunuz. İşin özeti budur. Ben birkaç aydır bu işi yapıyorum ve fazla zaman ayıramadığım halde aylık kazancım 1300$ a ulaştı. Daha fazla zaman ayırabilecek olanlar daha çok kazanabilir. Herkes bu sistemle para kazansın.
Ahmet Ergin(20.10.2010)
Önceleri bu kazanç sistemlerine inanmayan biri olarak ve size yol göstermesi için bunları yazıyorum. Evet, googlekazançları kitabı kazandırıyor.Bende aldım kitabı ve gönderilen dersleri takip ettim. Bu şekilde kafanızdaki sorular da giderilmiş oluyor. Kitabın içindeki bilgiler gerçekten çok değerli. Nasıl satış ortağı olacağınız, hangi ürünleri seçeceğiniz ve nasıl satış yapacağınız, kısacası internetten nasıl nakit para kazanacağınız anlatılıyor.
Sistem çok basit(20.10.2010)
Google Kazançları kitabında altın değerinde anlatımlar var daha fazla kazanmak ya da işi olmayanlar için ideal bir iş fırsatı olarak görüyorum.Kitapta dünya üzerindeki affiliate ürün pazarlayan en güvenilir siteler veriliyor. Bunların hepsi test edilmiş. Bu sitelerde binlerce ürün var. Siz buradan ABD de bir diyet ve ya fitness programı ya da Japonya da bir İngilizce eğitim seti satabilirsiniz. Önemli olan doğru ürünleri seçmek ve doğru reklam kampanyasını oluşturmak.

2 thoughts on “Google Kazançları Hakkındaki Gerçekler”

  1. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Herhangi bir eksiğimizi gördüğünüzde yada kırık link bulduğunuzda lütfen iletişim bölümünden bilgilendirme yapınız!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.