Facebook Kolay Arkadaş Önerisi Yöntemi

Facebook da bir arkadaşınıza kendi listenizden kişileri önermek istiyorsanız bu işlem yorucudur.Çünkü 50 kişi seçersiniz daha sonra en son kalan kişiden devam edip bir 50 kişi daha seçmelisiniz.Bu şekilde öneri göndermek yorucu ve zahmetli oluyor.Bunun daha kolay bir yolu var google chrome eklentileri ile artık bu zahmetli işten kurtuluyorsunuz.

Kullanacağımız eklentiler;
Facebook Invite All Subrange
Facebook İnviter
Toggle Comments

Bu eklentileri google crome tarayıcısına ekliyoruz.Daha sonra arkadaş önerisi yapmak istediğiniz profile giriş yapın.Arkadaş öner seçeneğini seçin eğer yoksa daha önce anlattığımız şekilde arkadaş önerisi yapabilirsiniz.
Arkadaş listesi açıldığında aşağıdaki resimdeki gibi bir bölümün eklendiğini göreceksiniz.

Buradaki mantık basit arkadaşlar 1 yazan yeri ilk başta değiştirmiyoruz 1000 yazan yeri silin ve 50 yazın daha sonra toogle subrange yazısına tıklayın en üstten 50 kişi seçilmiş olacak öneriyi gönderin.Şimdi yapmamız gereken 1 yazan yere 50 yazıyoruz 50 yazdığımız yeri de silip 100 yazın tekrar toogle subrange yazısına tıklayın .Şimdi diğer 50 kişi seçilmiş oluyor bu şekilde listedeki kişilerin tümünü seçebilir ve kolayca öneri gönderebilirsiniz.
Not:Örneğin 5 ayrı sekme açın ilk sekmede 1-50 olsun diğerinde 50-100 diğerinde 100-150 şeklinde devam edin ve her sekmede öneri gönder diyerek zamandan tasarruf etmiş olursunuz.

One thought on “Facebook Kolay Arkadaş Önerisi Yöntemi”

  1. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Herhangi bir eksiğimizi gördüğünüzde yada kırık link bulduğunuzda lütfen iletişim bölümünden bilgilendirme yapınız!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir