Facebook Arkadaş ve Abone Çoğaltma Yöntemleri

E-kitap paylaşımlarımıza devam ediyoruz bu e-kitabımız facebook da daha popüler olmanın arkadaş ve abone sayısının nasıl artıralacağını bütün yöntemleri ile anlatıyoruz.konular arasında engellenmeden arkadaş ekleme hedef odaklı liste oluşturma abone sayımızın artırılması ve daha popüler olabileceğiniz konularındaki bilinen ve bilinmeyen sırları veriyoruz.

Facebook da yapılan yanlışlardan biride bilinçsizce arkadaş eklemektir.Bilinçsizce yapılan bu eylemler sizin sürekli engellenmesine yol açar.Engellenmeden arkadaş eklemeniz basittir aslında bunun bir mantığı vardır ve engellenmeden arkadaş sayınızı 5 binlere kadar çoğaltabilirsiniz.
Arkadaş sayısını çoğaltmak ne işe yarar?
Facebook da sayılar popülerliği belirtir.Eğer binlere on binlere hitap edebilecek bir sayfanız veya profiliniz var ise bundan faydalanırsınız.
1-Facebook sayfanızın reklamını yapabilirsiniz
2-Web sitenizin reklamını yapabilirsiniz.
3-Reklam yaparak para kazanabilirsiniz
4-En önemlisi çalıştığınız işte benzer sektörde olanlar ile iletişim kurabilir farklı iş ağları kurabilirsiniz.
İşte kitap da bahsettiğimiz tam olarak budur.konular resimli anlatımlarla ve basit anlatım diliyle hiç bilmeyen birinin bile anlayabileceği şekilde anlatıldı.
“Behçet S.”
Daha önce sürekli arkadaş ekleme engeli alıyordum.Kitabı okuduktan sonra artık ne yapılacağını biliyorum ve artık engellenmeden arkadaş sayımı artırabiliyorum.Teşekkürler bu güzel bilgileri sunduğunuz için.”
“Fatih H.”
Ben tasarımcıyım web siteleri tasarlıyorum.Bu sitelerim için facebook sayfasıda açıyordum ama sayfamda hiç yorum ve beğeni olmuyordu.Kitabı okudukdan sonra artık sayfama ilgili yorum ve beğeni yapan kişilere ulaşmayı başardım.Facebook da istediğim konuda kişileri nasıl profilde toplayacağımı öğrenmiş oldum sizde facebooku etkili kullanmak istiyorsanız kitapda ki konuları okuyup uygulayın kesin olarak işe yarıyor.
“Derya D.”
Sürekli engellenmekten bıktığım bir zamanda bu kitabı bir arkadaşım önerdi ve hemen satın aldım.Çünkü facebook dan soğumuş ve ne biçim bir site sürekli engelliyorlar diye düşünüyordum.Kitabı daha ilk konudan okumaya başlamamla yaa işte ondan engel yiyormuşum diye şaşırdığımı hatırlıyorum.Beni bu dertten kurtaran size teşekkür ederim.diğer kitaplarınızı da takip edicem böyle faydalı bilgileri başka bir yerde bulabileceğimi sanmıyorum.

One thought on “Facebook Arkadaş ve Abone Çoğaltma Yöntemleri”

  1. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Herhangi bir eksiğimizi gördüğünüzde yada kırık link bulduğunuzda lütfen iletişim bölümünden bilgilendirme yapınız!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir