Benim İçin Ne Yaparsın Siteleri

Benim için ne yaparsın?Evet bu sorunun karşılığı olan ve ufak rakamlar ile o işi yapabilecek kişileri bulmanızı sağlıyacak sitelerden bahsediyorum.Fiverr.com bu sitelerin örnek alındığı en büyük sitelerden biri 5-10-15-50 tl ye kadar yapılacak işe göre site üyeleri ilan bırakıyorlar.Sizde hemen üye olup ilan bırakabilir ve para kazanmaya başlayabilirsiniz.
Fiverr ile başlayan ve hızla yayılan bu akımda fikir basit: 5 dolar karşılığında başkaları için yapabileceğiniz işleri anlatan ilanlar veriyorsunuz. Fiverr’da çizgi karakter tasarlamadan hikâye seslendirmeye, sörf yaparken adınızı haykırmadan üniversite tavsiyesi vermeye kadar ilginç fikirler karşımıza çıkıyor. Zaten Fiverr’ı ünlü yapan da 5 dolar karşılığında adınızın yazılı olduğu bir yaprağı yiyen tavşan videoları olmuştu. Aklınızda böyle ilginç ve eğlenceli fikirler varsa Fiverr’da hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz. bu sitelerin yerli örnekleri de mevcut yapanzi.com ve 5liraa.com siteleri aynı mantık üzerinden türk internet kullanıcılarına hizmet veriyor.Aşağıda bu sitelerden örnekler görüyorsunuz.
www.sosyalsite.net

www.fiverr.com
www.zeerk.com
www.fourerr.com
www.taskarmy.com
www.yapanzi.com
www.5liraa.com

One thought on “Benim İçin Ne Yaparsın Siteleri”

  1. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Herhangi bir eksiğimizi gördüğünüzde yada kırık link bulduğunuzda lütfen iletişim bölümünden bilgilendirme yapınız!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir