Arma 3 Savaş Oyunu Full indir

Arma 3 Savaş Oyunu Full indir

Arma 3 , savaş oyunları içerisinde neredeyse en büyük haritaya sahip oyun diyebiliriz. Oyunda gerçekten de devasa bir harita kullanılmış vaziyette. Haritayı keşfetmek isteyen bir oyuncunun vay haline çünkü gez gez bitmeyen oldukça emek verilmiş bir haritanın söz konusu olduğunu söyleyebiliriz. Ancak haritanın bazı kısımları birbirine çok benziyor yani haliyle arma 3 indir yapımcıları haritanın her noktası için çok çok fazla uğraşmamışlar. Ancak yinede oldukça görkemli bir harita söz konusu.

Arma 3 indir oyununuda çıktığı yıllar göz önüne alındığında, hatta bulunduğumuz 2016 yılına göre bile gayet iyi grafikler bulunmakta. Özellikle oyunun grafik kalitesini üst seviyeye getirdiğinizde inanılmaz bir görüntü sizleri bekliyor.

Arma 3 oyununda İngiliz birliğinde bulunan bir askeri canlandırıyoruz. Oyunun konusu İran tarafından Yunanistan’ın elinde bulunan Yunan Adaları’na saldırı gerçekleştirilmesi ve ardından NATO birliklerinin bu saldırıyı püskürtememesi üzerine bizim ve birliğimizin bölgede yalnız kalması şeklinde. Yani Yunanlıların adalarını bir İngiliz birliği o larak biz korumak durumunda kalıyoruz ve İranlılara karşı savaş gerçekleştiriyoruz. Oyun genel olarak gerçekçi bir yapıda ilerlemektedir. Haritanın büyük olması da büyük bir gerçekçilik katmaktadır ancak bazı görevlerin çok uzakta çıkması çok fazla koşturmamıza neden olmakta ve bu bazen özellikle kısıtlı vakitte görev bitirmek istediğimizde bizi bir hayli zorlamakta. Arma 3 indir oyunu genel olarak kaliteli ve gerçekçi bir savaş oyunu oynamak isteyenlerin denemesi gereken önemli bir oyundur.

sistem-gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows Vista SP2 veya Windows 7 SP1
  • İşlemci: Intel Dual-Core 2.4 GHz veya AMD Dual-Core Athlon 2.5 GHz
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 8800GT veya AMD Radeon HD 3830
  • Sabit Disk: 15 GB

goruntuler

Arma 3 indir

Arma 3 III Full

(((Alternatif)))

Arma 3 III Full

(((Alternatif)))

Arma 3 III Full

(((Alternatif)))

Arma 3 III Full

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir