Far Cry 3 Türkçe Yama İndir

Merhaba arkadaşlar farcray 1-2 oyununu oynamayanınız yoktur. Birçok hatası olan bu serilerde Tropik bir adadan bir anda çöle kayan seri, onlarca yenilik denemesi ve bunların bir kısmının başarısız olmasıyla ikinci oyunuyla hayal kırıklığı yarattı. 2008’de çıkan ikinci oyunun kısmen başarısız olması ise, Ubisoft’u yaptığı hataları tamamen düzeltmeye sevk etti ve geçtiğimiz günlerde Ubisoft bir kez daha Far Cry 3 ile karşımıza çıktı. Evet oyunu oynamak güzeldir ama türkçe oynanması bir başkalık katıyor oyuna.
Türkçe yama

  Far Cry 3 tr yama indir
Rar şifresi: www.canisik.net

Yama kurulumu

agario

Yamayı kurmaya başlamadan önce FarCry oyununu tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Yamayı Far Cry oyununu kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak bu yama “C:Program FilesUbisoftCrytekFar Cry” klasörüne kurulacaktır. Eğer siz programı farklı bir klasöre kurmuşsanız, FarCry TR yama eklentisinin kurulumu sırasında Gözat… butonuna tıklayarak oyunu kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.

Not: Her ihtimale karşı “C:Program FilesUbisoftCrytekFar CryBin32”, “C:Program FilesUbisoftCrytekFar CryLanguages”, “C:Program FilesUbisoftCrytekFar CryTextures” klasörlerinin bir yedeğini almanızı öneriyoruz. Eğer Far Cry TR yama dil eklentisinden memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeklere ihtiyacınız olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir