iPhone 6 konsept görüntüleri

Dünyanın en büyük cep telefonu üreticilerinden olan Apple, yakın zamanda kan kaybettiği piyasaya iPhone 5S ile döneceğini açıkladı. Yaza doğru çıkması beklenen telefonun analistlere göre satış rakamlarını fazla artırmayacağı belirtildi.

Ayrıca analistler Apple’in, iPhone 5S’in yanında biraz daha uygun fiyatlı cep telefonu da üreteceğini de iddia etmişti. Bu süreçte tasarımcılar ise kendi tasarımlarını oluşturarak Apple severlerin beğenisine sunmaya devam ediyor. En son olarak iPhone 6 için konsept geliştiren bir tasarımcı,  yaptığı tasarımda iPhone’u 4.5 inç ekranlı ve ‘Home’ tuşu olmayan bir telefon olarak gösteriyor.

11 thoughts on “iPhone 6 konsept görüntüleri”

  1. Kendilerini aşıyorlar. Yakında iphone 10s falan çıktığında yanında iphone 20nin broşürünü vercekler. Herkes yakında almayı bırakcak en son modelin çıkmasını bekliycek 🙂 Bu tür haberler telefonlarını yeni almış olanlar için üzücü biraz

  2. Adamlar işini biliyor..Aynı şeyi çıkartıp çıkartıp insanların önüne koyuyorlar. İnsanlarda aa yeni! diye almak için yarışıyor. Güzel taktik vala helal olsun..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir