iPhone 5S’in diğer telefonlarda olmayan özelliği!

Apple’ın iPhone 5’in bir üst modeli olarak piyasaya sürmesi beklenen iPhone 5S hakkında yeni bir iddia ortaya atıldı. Tayvanlı teknoloji sitesi Tinhte.vn, iPhone 5S’in diğer iPhone modellerinden farklı olarak gelişmiş özelliklerle donatılacak 12 megapiksellik kameraya sahip olacağını belirtti.

Apple’a kamera modülü tedarik eden Wonderful Saigon Electrics şirketinden alınan bilgiye yer veren sitede yeni nesil iPhone’un 12 megapiksel kameraya sahip olacağı iddia edilirken Vietnam’ın sanayi bölgesi Binh Duong’da yer alan şirkette çalışan kaynaklar ayrıca, iPhone 5S’in gelişmiş gece görüş özelliği ve Yüksek Dinamik Alan (HDR) özelliğine sahip olacağını belirtti.

iPhone 4S gibi arka panelinde f2.4 açıklığa sahip 8 megapiksel kamera bulunduran iPhone 5S, safir kristal kullanarak görüntü netliğini arttırmıştı.

Tinhte.vn, geçmişte Samsung da dahil olmak üzere birçok markanın ürünlerine ait bilgi ve fotoğraf sızdırmış, Apple’ın EarPod kulaklıkları ve iPod Touch tahminleri büyük oranda gerçeği yakalamıştı.

6 thoughts on “iPhone 5S’in diğer telefonlarda olmayan özelliği!”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir