Troll karikatürleri yapma programı
Troll sayfaları troll karikatürleri son zamanların modası olmuş durumda artık bir çok sayfada bu karikatürleri görebiliyorsunuz.Peki bu karikatürler nasıl yapılıyor merak etmişsinizdir.Daha çok yabancı kaynaklı sitelerden alınıp türkçeye çevirip yapılıyor.Şimdi bahsetmek istediğim bu troll karikatürlerini online olarak yapabileceğiniz bir site var.Siteye girip basit şekilde troll karakterlerini yönetebiliyorsunuz.Sizde bu site ile yaptığınız troll karikatürlerini sayfalarınızda profillerinizde paylaşabilirsiniz.
Site adresimiz www.ragemaker.net
Siteye girdiğinizde resimdeki gibi bir ekran görüyorsunuz.burada ekleme çıkarma düzenleme yazı yazma gibi işlemleri yapabiliyoruz kullanımı oldukça kolay sürükle bırak yöntemi ile yapabilirsiniz.
İçerisinde en çok kullanılan çizimleri hazır olarak barındıran Rage Maker yazı eklemenizi ve şeffaflık ayarlarıyla da oynamanızı sağlıyor. Kendi troll karikatürlerinizi yaratmak ve internette paylaşmak isteyenler için faydalı olacağına inandığım bir uygulama.
Alternatif olarak bu sitedende troll karikatürleri yapabilirsiniz.
http://ragecomics.memebase.com/rage-builder/

Troll karikatürleri yapma programı
gta 4 indir gta vice city indir gta san andreas indir
city car driving indir nfs underground 2 indir left 4 dead 2 indir

2 yorum :

  1. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Herhangi bir eksiğimizi gördüğünüzde yada kırık link bulduğunuzda lütfen iletişim bölümünden bilgilendirme yapınız!

    YanıtlaSil

 
Top