Jöle – Wax – Dax Sürmek Saçı Dökermi?

Zamanımızın  en büyük sıkıntılarından biri olan  saç dökülmesi sorunları yıllardır    kelliğe   sorun bulunamamış  fakat    azda olsa  bu soruna çareler bulunmuştur. Saç ekimi  en iyi yöntemlerden biridir  eskisi  gibi olmasada  en azından kellikten kurtulma şansınız var.

Jöle kullanmak  saçı  döker   ama dökülen  saç genetik bir dökülme olmadığı için dökülen saçlarınız  tekrar yerine gelir.  Önemli olan genetik dökülme olmaması   saç dökülmesi kellik  bir bakıma genetik  bir olaydır. Ailenizde  yakın  akrabalarınızda     saç dökülmesi kellik gibi   sıkıntıları varsa  bu sizede yansıya bilir  jöle kullanımı  saçı  yıpratığından daha doğrusu saçı sertleştirip kırdığından  incelterek  dökülmeye neden olabilir  saçlarınıza  jöle  sürdüyseniz eğer     yıkmadan yatmayın    bakımını ihmal etmeyin  illa bir kozmetik ürünü kullanacağım derseniz  wax türlerinden kullanın   çünkü   wax dax  gibi ürünler  saça   az sürüldüğünden ve saçı sertleştirmediğinden dökülme  riski çok azdır.

En önemlisi zaman geçtikçe  yaş ilerliyor   ve her yaşın kendine özgü kuralları vardır kimi çabuk yaşlanır çöker kiminin saçları dökülür bunlar olması gereken hayatın kurallarıdır      fazla kafaya takmamak   sıkıntı stres yapmamak   bana göre en iyi çözümdür kendi haline bıakıp  relax olmak hem sizin psikolojik durumunuzu olumlu yapar  hem belki de saçınızın dökülmesi azabilir  günde  30 40  50     tel saçın dökülmesi  normaldir panik yapmaya gerek olduğunu düşünmüyorum  binlerce  saç  tellerinden her gün 100 adet  döküldüğünü var sayarsak     normal bir     telli saçlarla seneler boyunca idare edebilirsiniz

Tıp  her geçen gün daha da ileri seviyelere gelmekle beraber   yakın bir zamanda bu sorunun çözümüde çıkacaktır çıkmasa bile      belli bir ücretle saç ekimleri yapılmaktadır   en azından  bu şekilde telafi edilebilir.

One thought on “Jöle – Wax – Dax Sürmek Saçı Dökermi?”

  1. Tıp her geçen gün daha da ileri seviyelere gelmekle beraber yakın bir zamanda bu sorunun çözümüde çıkacaktır çıkmasa bile belli bir ücretle saç ekimleri yapılmaktadır en azından bu şekilde telafi edilebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir